Höstträffen 2013

 
KOMMENTAR: Vi ses i Köping!   [läs]
 

SPELARE
Nedan finns alla registrerade spelare för denna turnering.


Det är 288 spelare registrerade till denna tävling.


Sortera spelare efter: FÖRNAMN  EFTERNAMN

Namn
Stad
Start
 
A, David HallstahammarBP Onsdagen den 20 November 11.00
 
Abrahamsson, Hans Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Ahl, Sten FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Ahlbäck, Tommy FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Alexandersson, Björn Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Alexandersson, Margot Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Alexandersson, Roland skinnsberg måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Allgren, Jonny Onsdagen den 6 November 10.00
 
Alm, Dick Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Alström, Gun Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Andersson, Bernt KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Andersson, Bert Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Andersson, Eva Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Andersson, Gun Hallsberg Onsdagen de 27 november 11:00
 
Andersson, Hans ENSKEDE PBK Torsdagen den 21 November 11.00
 
Andersson, Karl-Erik ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Andersson, Kurt Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Andersson, Kurt KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Andersson, Maud Eskilstuna Onsdagen den 6 November 10.00
 
Andersson, Owe Torsdagen den 28 November 12.30
 
Andersson, Sten måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Andersson, Sven-Olov Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Andersson, Ted Onsdagen den 6 November 10.00
 
Arvidsson, L-E KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Asp, Pertti ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Aspelin, Siv Enköping Tisdagen den 12 November 12.00
 
Assander, Arne BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Backlund, Ulf Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Backman, Karl-Erik Torsdagen den 21 November 13.00
 
Berg, Esse Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Berglin, Staffan Tisdagen den 19 November 12.00
 
Bergman, Rolf LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Bergman, Torsten BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Bergström, Lennart Hallsberg Onsdagen de 27 november 11:00
 
Bergström, Mait BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Bergström, Marianne Hallsberg Onsdagen de 27 november 11:00
 
Bergström, Stig BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Bertilsson, Roger FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Blixt, Curt Karlskoga måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Blomdahl, Ingvar Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Blomkvist, Åke FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Bodin, Oscar GLANSHAMMAR Torsdagen den 28 November 12.30
 
Broström, Rolf Stockholm Torsdagen den 21 November 11.00
 
Burman, Bert-Olof Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Carlsson, Göran KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Cederhammar, Gösta GLANSHAMMAR Torsdagen den 28 November 12.30
 
Claesén, Britt-Marie Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Dahlgren, Göran Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Dahlgren, Håkan BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Danielsson, Gunnel måndag den 2DECEMBER 13:00
 
Delin, Gunnar BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Edgren, Nils måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Edin, Björn Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Edlund, Sven HallstahammarBP Onsdagen den 20 November 11.00
 
Edström, Birgitta Torsdagen den 21 November 13.00
 
Edström, Kjell Torsdagen den 21 November 13.00
 
Ek, Astrid KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Ek, Stig KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Ekberg, Roger Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Ekholm, Bo HallstahammarBP Onsdagen den 20 November 11.00
 
Eklund, Agne LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Ekman, Birgitta Eskilstuna Tisdagen den 5 November 12.00
 
Ekström, Lars Örebro Torsdagen den 28 November 12.30
 
Elfing, Björn Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Elfman, Mats FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Elfving, Lilian Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Enander, Leif GLANSHAMMAR Torsdagen den 28 November 12.30
 
Englund, Bengt måndag den 2DECEMBER 13:00
 
Engman, Kenneth måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Engström, Hans Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Eriksson, Andres NYKÖPING Tisdagen den 19 November 12.00
 
Eriksson, Anitha Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Eriksson, Barbro ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Eriksson, Bengt Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Eriksson, Birgitta HallstahammarBP Onsdagen den 20 November 11.00
 
Eriksson, Gunno Hallstahammar Onsdagen den 20 November 11.00
 
Eriksson, Håkan Torsdagen den 14 November 12.30
 
Eriksson, Ingemar KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Eriksson, Kerstin Torsdagen den 14 November 12.30
 
Eriksson, Lennart Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Eriksson, Lennart PBK FRÖVI Torsdagen den 21 November 13.00
 
Eriksson, Per-Åke ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Eriksson, Roland Torsdagen den 28 November 12.30
 
Eriksson, Rolf BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Eriksson, Sven-Olov Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Eriksson, Örjan LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Ernlund, Bennet ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Forsberg, Mauri BK ALLE Onsdagen de 27 november 11:00
 
Gabrielsson, Gösta Stockholm Onsdagen den 20 November 11.00
 
Gustavsson, Aimo Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Gustavsson, Elsie måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Gustavsson, Olle Fagersta Onsdagen den 6 November 13.00
 
Gustavsson, Yngve ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Gärling, Folke KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Göransson, Hans Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Götelid, Lennart Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Hagelin, Rolf Köping FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Haglund, Karl-Åke måndag den 2DECEMBER 13:00
 
Halldén, Håkan måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Hammerman, Tage ENSKEDE PBK Torsdagen den 21 November 11.00
 
Hansson, Sölve BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Haverinen, Keijo FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Hedborg, Inga-Lill Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Hedlund, Leif Torsdagen den 28 November 12.30
 
Hedström, Reidar Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Hellström, Owe Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Helzenius, Birgitta BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Helzenius, Willy BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Hermansson, Stig måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Hiller, Kurt BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Hirvonen, Hannu KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Hoffstedt, Kjell Köping FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Holfelt, Sverre FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Holmgren, Reie Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Holmkvist, Hans-Erik BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Holmqvist, Hans KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Horn, Kia Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Häger, Göte Onsdagen den 6 November 10.00
 
Häggblom, Brita Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Höglund, Svante BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Höglund, Tage BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Israelsson, Ove Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Israelsson, Viwi-Ann Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Jacobsson, Roger KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Jansson, Jan-Erik Torsdagen den 21 November 11.00
 
Jansson, Leif Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Jansson, Lennart HallstahammarBP Onsdagen den 20 November 11.00
 
Jarnulf, Ingemar BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Jenderborn, Anders LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Jidler, Lars Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Johansson, Bengt LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Johansson, Sonja Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Johansson, Sven Hallsberg Onsdagen de 27 november 11:00
 
Johansson, Tore Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Johansson, Åke Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Johansson, Åke Torsdagen den 21 November 13.00
 
Jonsson, Allan måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Jonsson, Rolf ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Kaipainen, Jukka Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Karlsson, Alice Eskilstuna Onsdagen den 6 November 10.00
 
Karlsson, Arne ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Karlsson, Birgitta ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Karlsson, Gunnar Glanshammar Torsdagen den 28 November 12.30
 
Karlsson, Göte ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Karlsson, Lars Eskilstuna Onsdagen den 6 November 10.00
 
Kindgren, Siw måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Klingsmo, Bo AVESTA FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Kohonen, Kari SKINSKATTEBERG måndag den 2DECEMBER 13:00
 
Konradsson, Sören Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Krell, Åke ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Käller, Inger FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Landin, Gunbritt måndag den 2DECEMBER 13:00
 
Lantz, Vivi ESKILSTUNA Onsdagen den 6 November 10.00
 
Larsson, Bengt BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Larsson, Gurli Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Larsson, Hans-B Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Larsson, Karin Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Larsson, Karl-Uno KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Larsson, Maud Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Larsson, Rolf Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Larsson, Sören Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Larsson, Ulla BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Lauren, Boris ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Leskisenoja, Tapio ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Lidström, K-G Sala Onsdagen den 13 November 11.00
 
Lie, Mai-Lis Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Lie, Rolf Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Liljegren, Stig Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Lillqvist, Curt KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Lindblom, Bertil Köping FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Lindgren, Fritz KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Lindkvist, Sven-Olov Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Lindman, Sven-Erik Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Lindnér, Claes Torsdagen den 21 November 13.00
 
Lindqvist, Jan-Erik NYKÖPING Tisdagen den 19 November 12.00
 
Lindroos, Alex Fagersta Onsdagen den 6 November 13.00
 
Lindstöm, Mariane NORTÄLJE FREDAG DE 15 NOV KL 12.00
 
Ljungdahl, Bo Torsdagen den 28 November 12.30
 
Lodén, Marcus Eskilstuna Onsdagen den 6 November 10.00
 
Lund, Kent Eskilstuna Onsdagen den 6 November 10.00
 
Lundgren, Hans-Åke Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Lundmark, Tommy ENSKEDE PBK Torsdagen den 21 November 11.00
 
Lätt, Jan Örebro Torsdagen den 28 November 12.30
 
Löfgren, Gunnar Glanshammar Torsdagen den 28 November 12.30
 
Lönngren, Ulf sollentuna Onsdagen den4 december 11:00
 
Magnusson, Kjell Torsdagen den 14 November 12.30
 
Matikainen, Victor BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Mattsson, Birgitta Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Mattsson, Inger Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Mattsson, Margareta BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Mellgren, Arnold Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Munther, Ralf BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Mustonen, Jorma Enköping Tisdagen den 12 November 12.00
 
Mårtensson, Kent Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Mårtensson, Åke Torsdagen den 28 November 12.30
 
Nilsson, Bertil NYKÖPING Tisdagen den 19 November 12.00
 
Nilsson, Birgitta måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Nilsson, Inger Torsdagen den 21 November 13.00
 
Nilsson, Ingvar FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Nilsson, Jonny måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Nilsson, Kerstin FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Nilsson, Lars-Åke Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Nissinen, Seppo FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Nordin, Sven-Erik Hallsberg Onsdagen de 27 november 11:00
 
Nordlund, Anna Lena ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Nordlund, Tore Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Nordqvist, Birgitta Örebro Torsdagen den 28 November 12.30
 
Nordström, Monica Köping FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Nordström, Torbjör KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Noren, Kjell ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Norgren, Kjell Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Nyberg, Gunilla BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Nyberg, Leif BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Nyberg, Solveig BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Odälv, Birger Västerås Torsdagen den 14 November 12.30
 
Ohlsson, Jill Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Ohlsson, Kjell Sala Onsdagen den 13 November 11.00
 
Ohlsson, Stig Solna Måndagen den 25 November 12.00
 
Olov, Lars ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Olsson, Inger Hallsberg Onsdagen de 27 november 11:00
 
Olsson, Lars-Ove LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Olsson, Mats Örebro Torsdagen den 28 November 12.30
 
Olsson, Ove Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Oskarsson, Johnny Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Persson, Christina Hallsberg Onsdagen de 27 november 11:00
 
Persson, Karl-Olof BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Pettersson, Torsten måndagen den 4 november 11.00
 
Richnau, Christer Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Rosenberg, Lennart Västerås PBK Torsdagen den 21 November 11.00
 
Roslund, Christer BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Ross, Helga måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Ross, Rudolf KARLSKOGA måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Rudolfsson, Bo Onsdagen den 6 November 13.00
 
Rydell, Gunnar LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Sager, Britt-Marie BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Sager, Inge BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Sagge, Riitta FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Sainio, Raine ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Salmela, Pasi FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Sandberg, Roos Fagersta Onsdagen den 6 November 13.00
 
Sarpakari, Veijo ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Sindmark, Jan-Erik HallstahammarBP Onsdagen den 20 November 11.00
 
Sjöholm, Affe KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Sjökvist, Jan FREDAG 6 DECEMBER 13,00
 
Sjöqvist, Lennart Torsdagen den 28 November 12.30
 
Sohlberg, Sten Åke ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Spång, Birgitta Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Steen, Henrik BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Stolt, Anders Sala Onsdagen den 13 November 11.00
 
Strand, Lennart Onsdagen den 6 November 13.00
 
Streger, Owe Sala Onsdagen den 13 November 11.00
 
Sundqvist, Maj-Lis Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Sundström, Leif sollentuna Onsdagen den4 december 11:00
 
Svedberg, Svante KÖPING FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Svedborg, Svante Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Svensson, Bengt KARLSKOGA måndag den 2DECEMBER 11.00
 
Svensson, Margareta PBK FRÖVI Torsdagen den 21 November 13.00
 
Svensson, Sten-Håkan PBK FRÖVI Torsdagen den 21 November 13.00
 
Svärd, Christina Måndagen den 25 November 12.00
 
Sågström, Bengt BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Säfström, Tom ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Söderberg, Göran måndag den 2DECEMBER 13:00
 
Söderblom, Eva Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Söderblom, Jan Sandviken Fredagen den 8 November 12.00
 
Söderholm, Kurt Strängnäs Onsdagen den 13 November 11.00
 
Söderlund, Harald ENKÖPING Tisdagen den 12 November 12.00
 
Söderström, Monica FREDAG 6 DECEMBER 10:00
 
Träff, Benjam måndag den 2DECEMBER 13:00
 
Tränk, Stig Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Tyresgård, Per-Åke PBK FRÖVI Torsdagen den 21 November 13.00
 
Wallinder, Sven Olf NORTÄLJE FREDAG DE 15 NOV KL 12.00
 
Westin, Gun Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Westin, Sölve Eskilstuna Tisdagen den 5 November 12.00
 
Widén, Bruno Onsdagen den 6 November 13.00
 
Wikström, Sven Torsdagen den 28 November 12.30
 
Wikström, Sven-Ivar BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 11.30
 
Wilander, Stig HallstahammarBP Onsdagen den 20 November 11.00
 
Wilhelmsson, Hans Tisdagen den 12 November 12.00
 
Wrese, Viola Vallentuna måndagen den 4 november 11.00
 
Zetterberg, Björn Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Zetterman, Rune Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Åberg, Ola BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Ågren, Jim Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Öberg, Jan-Olov Uppsala Tisdagen den 5 November 12.00
 
Öhman, Birger Västerås PBK Torsdagen den 14 November 12.30
 
Östfeldt, Christer LINKÖPING Onsdagen de 27 november 11:00
 
Östling, Oddny BK X ET GÄVLE måndag den 18 november 14:00
 
Östlund, Bosse Solna Måndagen den 25 November 12.00
 

Antal spelare: 288
Total antal starter: 288



   
Bookmark and Share



Page render time: 203 ms